| Producte físic | Preu (euros) | Quantitat |
|---|---|---|
| Lesson Study. Aprender a enseñar para enseñar a aprender | 28.90 | |
| Colección aprender y repasar, Geometría, cálculo, números y medidas. Ejercicios prácticos con soluciones. 5º de Primaria. | 17.65 | |
Et falten 5,14 euros per a despeses d'enviament gratis | ||
Total*:46,55€
Base imposable:44,76 IVA:1,79
L'enviament es realitzarà a: Espanya Modificar zona d'enviament
Registra't per a rebre el nostre butlletí amb novetats, ofertes i més...